podrozowanie balonem

podrozowanie balonem

Świadomość Prawdziwej Jaźni - Cztery kroki w kierunku prawda,

Pragnienie, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś (lub stają się "bardziej duchowa") nie ma nic wspólnego z religią, ale jest aktem zwiększenie świadomości o tym, kim naprawdę jesteś w swoim najgłębszym poziomie, z zamiarem połączenia z twojej prawdziwej Jaźni ,

Na zasadzie z dnia na dzień to jest łatwe do zrobienia rzeczy '' (działalność powierzchni) lub "mieć" rzeczy (dobrom) do maskowania nieszczęście, że panuje w głębi.pomoc w odszkodowaniu Ale ta ulga jest tylko tymczasowa; prawdziwe szczęście (często określane jako Joy) nie pochodzą z zewnątrz, to pochodzi z wnętrza. Jest zawsze tam i dostępne dla nas, ale nasze umysły wymyślił to zatuszować z klimatyzacji i emocjonalne śmieci zebraliśmy w całym naszym życiu. Teraz wystarczy usunąć ten out i "darmowe" radość. To nie jest przypadek, dodając niczego, nie ma potrzeby, masz już wszystko. Jesteś już gotowy! Wystarczy oczyścić drogę do tego prawdziwy ty i połączyć się z radości.

Usuwanie ścieżki rozliczeń drogą do prawdziwego Ciebie jest jak chodzenie przez gęstą dżunglę. Może to być walka https://apartamenty.in/pl/apartamenty-na-sprzedaz za pierwszym razem, jak nie ma ścieżki do naśladowania i każdy krok jest nowa wyzwanie. Ta walka może rodzić pytania, takie jak:

Gdzie dokładnie będę?

Skąd będę wiedzieć, kiedy się tam dostać?

podrozowanie balonem

Jak mogę zająć przeszkód po drodze?

Jak będę się czuł, kiedy się tam dostać?

Czy naprawdę warto?

Za drugim razem nie jest tak trudne. Teraz nie ma już jakieś ścieżki do naśladowania, a będziesz miał dobry pomysł z odpowiedziami na wiele pytań podczas pierwszego podniesione.

Kolejne podróże wzdłuż tej drogi się łatwiejsze. Będziesz się wiedzieć nie tylko, dokąd idziesz, ale czego się spodziewać po drodze i jak radzić sobie przeszkód można spotkać.

Im częściej podróżować tą drogą, tym bardziej otwarta i dostępna pozostanie.

Artykuł napisany przez: