podrozowanie jachtem

podrozowanie jachtem

Twój pierwszy krok

Otwartość. Bądź otwarty na kim naprawdę jesteś i każde wyzwanie może napotkać. Nic nie może być osiągnięty bez otwarty.

Twój drugi etap

Świadomość jest główną siłą napędową rozwoju duchowego i przesuwając się Duchowego schody. Można zwiększyć świadomość, kim naprawdę jesteś, w każdej chwili. Nie można tego zrobić po prostu mówiąc: "Jestem świadomy" lub czytając o świadomość (choć wiedza intelektualnej mogą być pomocne jako drogowskaz), ale mogą być dostępne, zrozumiałe i opracowany przez "dzieje się wewnątrz" siebie i zwrócenie uwagi na jakiekolwiek uczucia i emocje są dla Ciebie w tym momencie.

Świadomość nie jest ani "tak mam to" albo "Nie, nie", to jest w zmiennej jakości i ilości. Na przykład, w szczególnym chwili może czuć niezadowolony. Teraz skupić się na tym nieszczęścia i wyzwanie siebie, pytając:

"Która część mnie jest nieszczęśliwy?", "W jakim celu jestem niezadowolony? i "Co ja stara się zyskać z tego nieszczęścia? Spróbuj poczuć odpowiedzi pochodzą z wewnątrz ciebie, a nie myśleć o nich. Nie ma ograniczeń co do ilości świadomości można wnieść do siebie lub każdej sprawie trzeba - im więcej, tym lepiej.

Twój Krok trzeci

Akceptacja cokolwiek znaleźć i będzie zupełnie do niego, bo czy ci się to podoba czy nie, to jest tam w tej chwili. Czasami przyjęcie może być trudne, ale tym trudniej coś jest do zaakceptowania, tym większą wartość (większe zmiany) nie jest dla ciebie, przyjmując go. Często twój umysł będzie starał się odrzucić to, co jest tam, ponieważ nie pasowały do ??widzenia umysłu, kim jesteś. Należy pamiętać, że może się to zdarzyć - umysł jest śmiertelnym wrogiem świadomości i akceptacji!

Twój Krok czwarty

Wyrażając to. Czynności te nie są ćwiczeniem intelektualnym, jest to doświadczenie, że czujesz się w swoim ciele, nie tylko myśli w swoim umyśle.Więc pozwalają emocje tam być (nie należy ich oprzeć) wyrazić je za pomocą dowolnych środków czuje się dobrze w tej chwili. Pomaga to również zwolnić negatywną energię otaczającą go.

Uwaga: Umysł jest często drzwi do doświadczeń, takich jak to, ale nigdy nie jest to samo doświadczenie.

Dla innych praktycznych technik, w jaki sposób wnieść większy nacisk na ten ram i metod, aby zwiększyć świadomość swoje prawdziwe ja zobaczyć moją stronę internetową.

[Http://www.spiritual-coaching.co.uk]

W życiu duchowym Zmień Coach mogę pomóc odkryć swoje marzenia i Set Your Goals z przestrzeni Prawdziwej Jaźni, a więc pomóc przenieść do tego, co naprawdę chcesz.

Artykuł napisany przez: http://elektrotechmed.com/serwis-koncentratorow-tlenu/