podrozowanie w xix wieku

podrozowanie w xix wieku

Czy jesteś zakochany? Naprawdę i prawdziwie w miłości? To jest zawsze rodzaju rzeczy, w miłości. Brak mocniejsze słowa świata. To twoja ofiara duszę, aby stać się jednym z innego, gdy jest to "Jestem w tobie zakochany", a faktycznie mają pojęcia, kim jesteś. Jestem zakochany w tobie dusza głębokie, metafizyczne więź między dwojgiem ludzi, która może wykraczających poza świat i zabierze Cię na nowy poziom.informacje Trójmiasto To nie należy mylić z tym nastoletniego niepokoju fizycznej pasji ... ta miłość utrzymuje się dalej i dalej, zajmując swój umysł i duszę, bez względu na to, co robisz. Stało się częścią ciebie. Nie za dużo tego na świecie, niestety.

Inne możliwości ... ... miłości agape typem, który szuka innych najwyższe dobro, wierzy, że najlepsze, oferowany jest w braku romantycznym sensie. Tacy ludzie są bezcenne i rzadkie, wygodne towarzyszy głębokie przyjaźnie do dzielenia się. Jestem tak szczęśliwy, że kilka w moim życiu, ludzie, którzy modlą się za mnie, a ja je ... którzy chodzą ze mną w świetle i ciemności. Mój dobry przyjaciel Jeff spędził czas domy-balik ze mną rozmawiać o swojej miłości do wiary, zachęcając mnie w moim własnym. Jego przyjaźń miłość jest prawda i łaska w działaniu, realne i namacalne. Mój brat w wierze (i greckim!), Jay, napisał mi wiersz, który doprowadził mnie do łez z jego miłości przetargowej i niesłabnące poparcie, co mi uświadomić sobie, jak bardzo doceniam życzliwość on pokazuje mnie jako przyjaciel i brat, przypominając mi, że jestem odpuszczone, a całość. Uspokaja mnie z własnej wartości w świecie, kiedy jestem tonie w wielu emocji. Mój proboszcz przyjaciel jest wciąż w swym niebieskim funku i nadal potrzebuje dzień wolny od chaosu, który jest jego życie, ale nawet on bierze moment, by śmiać się ze mną nad tym wszystkim.

Trwała możliwości ... miłość, która wszystko przetrzyma, uważa, że ??najlepszym z was stoi po twojej stronie i sprawia, że ??chce się być lepszym człowiekiem.
Artykuł napisany przez: