podrozowanie w xix wieku

podrozowanie w xix wieku

Czy jesteś zakochany? Naprawdę i prawdziwie w miłości? To jest zawsze rodzaju rzeczy, w miłości. Brak mocniejsze słowa świata. To twoja ofiara duszę, aby stać się jednym z innego, gdy jest to „Jestem w tobie zakochany”, a faktycznie mają pojęcia, kim jesteś. Jestem zakochany w tobie dusza głębokie, metafizyczne więź między dwojgiem ludzi, która może wykraczających poza świat i zabierze Cię na nowy poziom.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] To nie należy mylić z tym nastoletniego niepokoju fizycznej pasji … ta miłość utrzymuje się dalej i dalej, zajmując swój umysł i duszę, bez względu na to, co robisz. Stało się częścią ciebie. Nie za dużo tego na świecie, niestety.

Inne możliwości … … miłości agape typem, który szuka innych najwyższe dobro, wierzy, że najlepsze, oferowany jest w braku romantycznym sensie. Tacy ludzie są bezcenne i rzadkie, wygodne towarzyszy głębokie przyjaźnie do dzielenia się. Jestem tak szczęśliwy, że kilka w moim życiu, ludzie, którzy modlą się za mnie, a ja je … którzy chodzą ze mną w świetle i ciemności. Mój dobry przyjaciel Jeff spędził czas [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] ze mną rozmawiać o swojej miłości do wiary, zachęcając mnie w moim własnym. Jego przyjaźń miłość jest prawda i łaska w działaniu, realne i namacalne. Mój brat w wierze (i greckim!), Jay, napisał mi wiersz, który doprowadził mnie do łez z jego miłości przetargowej i niesłabnące poparcie, co mi uświadomić sobie, jak bardzo doceniam życzliwość on pokazuje mnie jako przyjaciel i brat, przypominając mi, że jestem odpuszczone, a całość. Uspokaja mnie z własnej wartości w świecie, kiedy jestem tonie w wielu emocji. Mój proboszcz przyjaciel jest wciąż w swym niebieskim funku i nadal potrzebuje dzień wolny od chaosu, który jest jego życie, ale nawet on bierze moment, by śmiać się ze mną nad tym wszystkim.

Trwała możliwości … miłość, która wszystko przetrzyma, uważa, że ??najlepszym z was stoi po twojej stronie i sprawia, że ??chce się być lepszym człowiekiem.
Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]