szukanie noclegu w gorach

szukanie noclegu w gorach

Jeśli chcesz poruszać się swobodnie w całej Chin, mandarynka będzie najlepszym językiem do nauczenia. Jeśli tylko naprawdę zaplanować do czynienia z ludźmi z południa Chin, należy nauczyć się kilku zwrotów, jak również kantońskiej. Choć kantoński ludzie mówią Mandarin, kilka zwrotów kantoński będzie przejść długą drogę, aby ukształtować bliższą więź.Meble kuchenne Wrocław

Tajwan, podobnie jak Chin kontynentalnych, wykorzystuje mandaryńskim jako język urzędowy. Inne dialekty mówione są Hakka i tajwański Minnan (tajwański). Poczujesz się całkowicie za darmo na Tajwanie jeśli mówić mandaryńskiego.

Hong Kong jest to sprawa sama w sobie. Jak to graniczy z prowincją Canton, kantoński jest najczęściej używanym językiem. Jednak w przeciwieństwie do swoich odpowiedników kontynentalnej prowincji Kanton, większość Hong Kongers nie nauczyli mandaryńskiego w szkole, ale po angielsku. W metrze Hongkongu, ogłoszenia są po kantońsku, potem w języku angielskim implanty sopot i Mandarin jest dopiero trzecim językiem.

Zanim dołączył do Hong Kongu do Chin w 1997 roku, system edukacji miasta nie dają pierwszeństwo mandaryńskim. Z rosnącego znaczenia Chin i dostępności, mandarynka pojawiają się obecnie w Hong Kongu. Ale są jeszcze bardziej prawdopodobne, aby się rozumieć, do Hong Konger w języku angielskim niż w mandaryńskim. Kantoński jest pierwszym językiem. Usłyszysz wiele Mandarin mówionego w mieście, jak również, ale są to na ogół Mainland chińskich, którzy odwiedzają miasto lub pracujących tam.

Singapur nie jest pierwotnie terytorium etnicznie chińskich. Chińczycy w Singapurze są potomkami imigrantów, które pochodziły głównie z południowych Chin. Historycznie rzecz biorąc, wiele chińskich dialektów zostały wypowiedziane w Singapurze, Hokkien, Teochew i kantoński są najbardziej powszechne.

Jednak w ciągu ostatnich kilku dekad, mandarynka uczono w szkołach singapurskich i jest obecnie językiem jednolity wśród Singapur chińskim.
Artykuł napisany przez: tworzenie stron włocławek