szukanie noclegu w gorach

szukanie noclegu w gorach

Jeśli chcesz poruszać się swobodnie w całej Chin, mandarynka będzie najlepszym językiem do nauczenia. Jeśli tylko naprawdę zaplanować do czynienia z ludźmi z południa Chin, należy nauczyć się kilku zwrotów, jak również kantońskiej. Choć kantoński ludzie mówią Mandarin, kilka zwrotów kantoński będzie przejść długą drogę, aby ukształtować bliższą więź.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Tajwan, podobnie jak Chin kontynentalnych, wykorzystuje mandaryńskim jako język urzędowy. Inne dialekty mówione są Hakka i tajwański Minnan (tajwański). Poczujesz się całkowicie za darmo na Tajwanie jeśli mówić mandaryńskiego.

Hong Kong jest to sprawa sama w sobie. Jak to graniczy z prowincją Canton, kantoński jest najczęściej używanym językiem. Jednak w przeciwieństwie do swoich odpowiedników kontynentalnej prowincji Kanton, większość Hong Kongers nie nauczyli mandaryńskiego w szkole, ale po angielsku. W metrze Hongkongu, ogłoszenia są po kantońsku, potem w języku angielskim [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] i Mandarin jest dopiero trzecim językiem.

Zanim dołączył do Hong Kongu do Chin w 1997 roku, system edukacji miasta nie dają pierwszeństwo mandaryńskim. Z rosnącego znaczenia Chin i dostępności, mandarynka pojawiają się obecnie w Hong Kongu. Ale są jeszcze bardziej prawdopodobne, aby się rozumieć, do Hong Konger w języku angielskim niż w mandaryńskim. Kantoński jest pierwszym językiem. Usłyszysz wiele Mandarin mówionego w mieście, jak również, ale są to na ogół Mainland chińskich, którzy odwiedzają miasto lub pracujących tam.

Singapur nie jest pierwotnie terytorium etnicznie chińskich. Chińczycy w Singapurze są potomkami imigrantów, które pochodziły głównie z południowych Chin. Historycznie rzecz biorąc, wiele chińskich dialektów zostały wypowiedziane w Singapurze, Hokkien, Teochew i kantoński są najbardziej powszechne.

Jednak w ciągu ostatnich kilku dekad, mandarynka uczono w szkołach singapurskich i jest obecnie językiem jednolity wśród Singapur chińskim.
Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]