najlepsze hotele w Polsce

najlepsze hotele w Polsce

Starsze larwoterapia Singapur chińskie nie zawsze mówić mandaryńskiego, ale jest najlepszy. Istnieje grupa angielskiego wykształcony starsze Chińczycy, którzy nie mówią po mandaryńsku, że dobrze, chociaż mogą być one płynnie po kantońsku lub innych dialektach. Młodsze pokolenie (poniżej 40 lat) chińskiego mandaryńskiego Singapuru mówi dość dobrze. Mogą mówić kantoński lub innych dialektów w domu, ale są na ogół mniej płynnie niż ich (wielka), rodzice.

Wniosek: nie będziesz miał problem w Singapurze, aby ominąć w języku angielskim. Jeśli chcesz, aby zacieśnić więzi z Singapuru chiński, nauczyć się mandaryńskiego.

najlepsze hotele w Polsce

Hong Kong jest nadal z dumą mówić kantoński i będzie w nadchodzących dziesięcioleciach. Chociaż mandaryńskim zyskuje na znaczeniu. W pozostałej części świata, mandaryński jest obecnie ważniejsze niż kantoński.

najlepsze hotele w Polsce

Holender obecnie mieszka w Singapurze, Guus dotąd badane 7 języków (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, starożytnego greckiego, łacińskiego i chińskiego). Jest pasjonatem podróży, kultury, języków i uczenia się.

Jego strona internetowa yago.sg Oferuje kursy rosnącej liczby singapurskich szkołach językowych.

Artykuł napisany przez: http://zaciszeurody.eu