nocleg blisko plazy

nocleg blisko plazy

Oto pięć głównych celów staje się dobrym przywódcą duchowym.

1. Biblia badania: co najmniej 2 razy w tygodniu. Nie być zastraszani przez słowa: "biblii badania". Wystarczy przeczytać Biblię i będzie można ją badają. Bóg zna twoje serce i On daje odpowiedzi na swoje pytania.

2. Uruchom dyscyplinowania, ochrona dzieci i żonę prawidłowo - Wartości i moralność muszą być oceniane na wszystkich w domu. Mają rodzinnych dyskusji na temat nowych obowiązków, zadań i ról, które będą uczestniczyć w.

3. Właściwa decyzyjny - Rozeznanie o funkcjach, przyjaciół, relacje, problemy w domu. Zapytaj o mądrość, aby odróżnić, co jest dobre dla swojej rodziny.

4. Bądź dobrym przykładem dla siebie, żony, dzieci, a przede wszystkim Boga.

5. Dokonaj wszystkich potrzebnych zmian w domu, które będą korzystać wszyscy zaangażowani. Bądź zespole pracują razem zamiast każdego członka rodziny będzie własnymi drogami.

Jak człowiek może stać się duchowym przywódcą w swoim domu?

nocleg blisko plazy

1. Pierwsze zorganizowane i koncentruje się na swoje cele. Wiesz, co masz zamiar zakładanie ogrodów tarnów powiedzieć rodzinie, zanim powiedzieć.

2. Pobierz rodzinę razem i wyjaśnić swoje intencje, upewniając się, że każdy rozumie nową strukturę w domu, cokolwiek użyją.

3. Mają dwa razy w tygodniu studium Biblii i poradnictwo z całą rodziną.

4. ostać Słowa Bożego poprzez umieszczenie żonę, dzieci, małżeństwa i siebie pod fundamentami Jezusa Chrystusa. Jest to wezwanie dla wszystkich ludzi, ale wiele z nich nie tylko postrzegane w ten sposób.

5. Przechowywać studiowania, uczenia się, rozwija i zyskuje coraz większą wiedzę duchową dla Ciebie i Twojej rodziny, aby rozwijać dalej. Zawsze pozostanie wierny.

Możesz to zrobić! Nie pozwól nikomu powiedzieć inaczej. Masz potencjał, aby czuć się dobrze o sobie i mieć wielką rodzinę i małżeństwo. To do ciebie i jak wiele wysiłku jesteś gotów do wprowadzenia do niego, to wszystko.
Artykuł napisany przez: