podrozowanie bez biura podrozy

podrozowanie bez biura podrozy

Jak otrzymać Healing

Od czasów Starego Testamentu, Bóg zawsze chciał, aby jego lud wolny od choroby i choroby-rak, zapalenie stawów, AIDS, problemy z sercem, a nawet przeziębienia. I nic wyraźniej odzwierciedla wolę Bożą dla naszego dobrego samopoczucia niż ziemskiej służby Jezusa, który spędził większość swojego czasu uzdrawiania chorych.fotografia noworodkowa kraków

To miłe, można myśleć, ale to było 2000 lat temu. Jak mogę uzyskać "woli Boga" manifestować w moim ciele dzisiaj?

Cóż, najpierw rozważ to: Wiara, że ??Bóg może uzdrowić swoje ciało powinno być różna dla ciebie niż wierzyć On może wybaczyć swój grzech. A jednak, że prawda staje się jeszcze mocniejszy, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie tylko On może ci przebaczyć i uzdrowić cię-On już ma!

Przepis Boga o uzdrowienie ciała i wybaczający swojego grzechu to tylko dwie z wielu korzyści otrzymywane po przyjął Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela. Twoje przebaczenie i uzdrowienie były zabezpieczone dla Ciebie.

Ale podczas gdy ważne jest, aby uświadomić sobie, że uzdrowienie rzeczywiście należy do ciebie jako wierzącego, to jest tak samo ważne, aby wiedzieć, jak zastosować Słowo Boże w swoim życiu tak, że można aktywować gojenie ... kiedy jest to potrzebne.

Poniżej znajduje się lista sposobów, które można uaktywnić lub wdrażają ran, które już należy do Ciebie. Badanie Pisma wymienione i medytować nad nimi. Następnie pozwolić Duchowi Świętemu, aby ujawnić w jaki sposób można je zastosować w danej sytuacji.

Uwierz Słowo dla siebie. Przysłów 4: 20-23; Izajasza 53: 4-5; Matthew 13:15, 21:22

Jest to najwyższa forma wiary. Być może trudno w to uwierzyć Boże obietnice dla ciebie na początku, bo fizyczne okoliczności zapewne krzyczał wręcz przeciwnie Słowa Bożego na siebie. Więc naucz się patrzeć na Słowie Bożym, a nie na dowodach z pięciu zmysłów fizycznych.
Artykuł napisany przez: