podrozowanie rozszerza horyzonty

podrozowanie rozszerza horyzonty

Idealne miejsca do odwiedzenia w Ohio

Ohio, mid-zachodniej Stanu Stanów Zjednoczonych, to skrzyżowanie kulturowe i geograficzne w Ameryce Północnej. W 1984 roku amerykański Census Bureau klasyfikowane Ohio jako część North Central Region Ameryki. Region ten został przemianowany na "Midwest" i dzieli się na dwa działy. Ohio stał się częścią działu East North Central States.obrazy olejne Stał się pierwszym stanem, dopuszczone do Unii w ramach Northwest zarządzenia.

Ohio jest miastem o bogatej historii. Goście Ohio uważają miasto za jeden z najbardziej idealnych miejsc do zwiedzania. Underground Railroad jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejscu. To była droga ucieczki niewolników w przeszłości, stąd zwany także przejście na wolności.

Ohio utrzymuje także z czasów współczesnych z dwóch dużych parków rozrywki - punkt Cedar i Kings Island. Parki te w dużym stopniu przyczyniają się do turystyki Ohio.

podrozowanie rozszerza horyzonty

Cedar Point znajduje się w mieście Sandusky. To rekord posiadania najwięcej kolejek górskich, w sumie 17! Cztery coaster przejażdżki są wyższe niż 200 stóp (61m). Przejazd kolejka Top Thrill Dragster jest drugim na świecie najwyższy i drugi najszybszy. Cedar Point Park obecnie posiada 75 przejażdżki wszystkim trzyma kolejny rekord posiadania najwięcej przejażdżki. Oprócz wielu ekscytujących przejażdżek są boczne atrakcje jak biały piasek plaży, parki wodne, przystanie, hotele i wyzwanie Park. Nic dziwnego, że ten park jest mianem "Best Park rozrywki w świecie."

Kings Island znajduje się w Mason City w Warren County, Ohio. W parku znajduje się ponad 700 akrów duży, ale tylko 364 akrów jest rozwijany. Jest najczęściej odwiedzanym parku w sezonie tematem w Ameryce.

Wakacje w Ohio nie jest kompletna bez zatrzymywania przez Wielkie Jeziora Mariacki, Ohio Caverns i Macochee Zamek.

festiwale Ohio są dobrze obchodzone z wielu działań.
Artykuł napisany przez: Działki Łódź